Правила проживання в ГВК «Панська гора»
Шановні гості!
Ми раді вітати Вас в нашому готелі!
Будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами проживання
I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Ці Правила розроблено на основі чинного Законодавства України, указів Державного Комітету України про житлово-комунальне господарство, Державного комітету України про туризм, Кабінету Міністрів України, та з урахуванням вимог Ради Міжнародної готельної асоціації.
2. Готель «Панська гора» гарантує гостям дотримання усіх правил конфіденційності.
3. Паління в готелі «Панська гора», за винятком спеціально відведених місць, заборонено.
4. Адміністрація готелю залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління в недозволених місцях та непокору законним вимогам адміністрації.
5. Відгуки та пропозиції по роботі готелю можна залишити у адміністратора готелю або на сайті готелю.
II. ПОРЯДОК ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ
1. Режим роботи готелю цілодобовий. Розрахунковий час - 12:00, час виїзду - 12:00, час заселення в готель - 14:00. Номер в готелі надається громадянам при наявності паспорта або документа , що його замінює, та заповненої анкети встановленої форми.
2. Сніданок подається в ресторані готелю з 7:00 до 10:00 ранку. Якщо Ви забажаєте поснідати раніше цього часу, будь ласка, зверніться до адміністратора готелю напередодні до 21:00. Ми запропонуємо Вам сніданок з собою. Графік роботи ресторану з 10:00 до 24:00 год.
3. У разі необхідності зберігання вашого багажу, Ви можете скористатися багажною кімнатою, що знаходиться в центральному холі.
4. Додаткові безкоштовні послуги готелю: виклик швидкої допомоги, виклик таксі, доставка кореспонденції в номер, послуга пробудження по телефону.
5. Просимо Вас дбайливо ставитися до майна готелю, дотримуватися правил пожежної безпеки готелю. Залишаючи номер, будь ласка, закривайте вікна, крани в кімнаті гігієни, вимикайте світло та інші електроприлади. У разі пошкодження майна Готелю  гість у повному обсязі компенсує його у відповідність з внутрішніми документами Готелю.
6. Гості Готелю беруть до уваги і не заперечують проти використання на території Готелю системи відеоспостереження за винятком туалетних кімнат і особистих апартаментів гостя.
З метою забезпечення порядку та безпеки в готелі забороняється:
1. Палити в номерах, холах і приміщеннях готелю.
2. Користуватися в номері електричними приладами, за винятком дозволених до використання.
3. Передавати стороннім особам ключі від номера.
4. Зберігати в номері легкозаймисті матеріали.
5. Приносити на територію готелю і зберігати в номері матеріали і предмети, якi небезпечні для життя і здоров'я оточуючих.
6. Переставляти і виносити меблі з номера.
7. Порушувати загальновизнані норми поведінки, в т.ч. перебувати на території готелю під дією наркотичних засобів.
8. Проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці здоров'я або майна інших осіб.
9. Заподіювати шкоду майну готелю.
10. Розміщувати в номері гостей після 23:00 без оплати та реєстрації їх перебування в готелі.
11. Розміщувати в номерах домашніх тварин, без узгодження з адміністрацією готелю.
12. При замовленні додаткових послуг гість вносить повну передоплату за всі необхідні послуги.
13. У день від'їзду ключ від номера здається адміністратору, після перевірки номера покоївкою проводиться оплата додаткових послуг готелю, в тому числі міжміські та міжнародні переговори.
12. З питань додаткової інформації про послуги Готелю, будь ласка, звертайтеся до адміністратора Готелю за телефоном 1001
У разі порушення правил проживання, встановлених в готелі, адміністрація має право відмовити Гостю в подальшому проживанні.
Бажаємо Вам приємного відпочинку,
Адміністрація Готелю.