Ласкаво просимо до нашого затишного готелю «Панська гора»!

 
Всього за 2 кілометри від міста Лева, на одному з семи пагорбів, що в давнину називався "Панською Горою", розташований готельно-відпочинковий комплекс, який відтворює прадавню назву гори.
 
Збудований у 2006 році та реконструйований в 2012 році, готель відповідає найвищим стандартам гостинності. Вдале розташування готелю на кільцевій дорозі Львова, забезпечує вільний доїзд та заміську атмосферу відпочинку.
 
Готельний комплекс налічує 53 номери та 9  Котеджів, розташованих неподалік.
 
«Панська гора» ласкаво відчинить двері і для гурманів. Затишний ресторан, розкішні літні тераси та смачна європейсько-українська кухня, не залишать Вас байдужими.
 
До ваших послуг  конференц-зал, кімната переговорів та безкоштовний wi-fi у всьому готелі. Окремо хочеться сказати про нашу гордість – один із найбільших у Львові бенкетних залів, який вільно прийме бенкет на 250 персон та фуршет на 300 персон.
 
Готельно-відпочинковий комплекс "Панська Гора"- це своєрідний острівець, який зберігає неповторний дух української гостинності, де Вам завжди раді.Головним нашим завданням є комфорт та позитивні емоції кожного нашого гостя. Сьогодні більше 100 працівників нашого колективу працюють, створюючи затишок і з кожним днем удосконалюють наш сервіс.